Google Play Store ve App Store mağazalarında bulunan; Android ve İOS cep telefonları için en iyi video ve fotoğraf editleme (düzenleme) uygulamaları hangileridir? Android ve ios için en iyi video kesme, efekt yapma, ses ve resim ekleme uygulaması hangisidir.

İki platformda da çalışan ücretsiz popüler video ve fotoğraf düzenleme programları. Bu programlarla videolarını kırp - kesebilir, video editleme, video birleştirme, video müzik ekleme, videoya metin ekleme, video hızlandırma, video yavaşlatma, videoya müzik (ses) ekleyebilir, efekt ekleyebilir, arka planları değiştirebilir, metin (yazı) ekleyebilirsiniz ve pek çok özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca videolarınızı YouTube, Instagram, TikTok platformlarına uygun yapabilir buralarda paylaşabilirsiniz.

Video düzenleme programı

1. CapCut - Video Editor

Eski adı "Viamaker" olan program, artık resmi olarak "CapCut" oldu.

Kolay video düzenleme, harika gelişmiş filtreler ve efektler, video ve fotolarda daha fazla oynama, video hızını kesin tersine çevirin ve değiştirin, yazı ve çıkartma ekleme, müzik (şarkı) ve ses ekleme, modaya uygun filtreler, arka plan değiştirme.

2. VivaCut - Edit Programları

Harika şablon seçin, profesyonel video düzenleyici, gelişmiş filtreleme, video boyutu kırpma, 3d video geçiş animasyonu, şok dalgası etkisi yarat, tek tıkla video oluşturma, ücretsiz video montaj yapma, benzersiz müzik türlerine sahip tonlarca video, çok katmanlı zaman çizelgesi, Youtube ve Instagram için videolar yapma, yeşil ekran ile efekt yapma, ses ekleme/çıkarma.

3. VivaVideo - Video Düzenleyici

Güçlü video düzenleyici, muazzam enfes şablonlar, çok parçalı düzenleme, özelleştirilmiş metin ekleme, anahtar kare yakalama, komik çıkartmalar, çoklu şarkı (müzik) ekleme, fx efektler, Tiktok - YouTube - İnstagram için video düzenleme, kesip birleştirme, video slayt yapma, fotoğraf ekleme, çok iyi geçişler ve efektleri.

4. VideoShow - Video düzenleyicisi, yapma

Mükemmel pratik video ve fotoğraf düzenleme özellikleri bulunur, popüler müzik ekleme, videoyu müziğe dönüştürün, hareketli etiketler, hazır şablonlar, video hızını ayarla, animasyon çıkartması ekle, çizgi film filtresi ve ses efekti ekle, herhangi bir videodan net ses çıkarın, 4K HD video oluştur, emojiler veya animasyonlu filtre ekle, seslendirme ekleyin, sesinizi robota veya canavara dönüştürün.

5. Vieka: Müzik Video Düzenleyici, Efekt ve Filtre

Müzikli video düzenleyicisi, günlük popüler video şablonları, hızlı video yapıcı, çizgi film efektleri, çıkartmalar ve emojiler ekleme, özel efektler ve filtreler ekleme, şık bulmaca efektleri, sosyal medyada paylaşım butonu, fotoğrafları - videoları ve filmleri düzenle, metin ekleme, harika arka plan müziği ekle, harika geçişler ve efektler ekle.

6. YouCut - Video Düzenleyici

Video ve fotoğrafları birleştirme özelliği, çeşitli farklı video geçişleri, pek çok video ve fotoğraf efektleri, çeşitli müzikler ekleme, kesme - kırpma ve bölme, video filtreleri, animasyonlu metin (yazı) ekleme, video hızı ayarlama, slayt gösterisi, çeşitli emojiler ekle, 1080P video desteği, Facebook, Instagram, Signal için video yap ve paylaş.