Fox Tv kanalında "Mahkum" adında yeni bir dizi başladı. Güney Kore dizisi Innocent Defendant'tan uyarlama olan yapım ilk bölümlerden itibaren büyük beğeni topladı.

Mahkum dizisi Fox TV’de Perşembe günleri saat 20:00'da önceki bölümün tekrarı yayınlanıyor daha sonra yeni bölüm ekrana geliyor. Ayrıca yeni bölümü kaçıranlar için dizinin son bölümünün tekrarı Pazar günü saat 20:30 veriliyor.

Mahkum dizisi konusu: İstanbul Adliye'sinde görevli başarılı cumhuriyet savcısı Fırat Bulut, 5 yaşında kızı ve eşiyle mutlu bir hayat yaşamaktayken; bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hafızasını kaybetmiştir ve son 4 ay neler olduğuna dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. Eşini ve kızını öldürmekle suçlanan Savcı Fırat müebbet cezası almıştır.

Mahkum Dizisi

Cumhuriyet savcısı Fırat Bulut, 4 ay önce hafızasını kaybetmeden ve ailesinin ölümüyle suçlanmadan önce son davası; Çok zengin ve söz sahibi Yesari ailesinin evinde ölen genç bir kızın davasıydı. Savcı Fırat bu komplodan kurtulabilecek mi, ailesinin katillerini bulabilecek mi? Yesari ailesini alt edebilecek mi?

Mahkum dizisi oyuncu kadrosu;

- Savcı Fırat Bulut (Onur Tuna)

- Savaş Yesari ve Barış Yesari (İsmail Hacıoğlu)

- Büge Yesari (Melike İpek Yalova)

- Cemre Uysal (Seray Kaya)

- Sasha (Hayal Köseoğlu)

- Zahit Yesari (Mehmet Ulay)

- Haci (Hakan Karsak)

- Tahir (Anıl İlter)

- Müdür (Bülent Seyran)

- Bekir (Furkan Kalabalık)

- Ceyda (Burcu Cavrar)

- Zeynep Bulut (Alara Bozbey)

- Nazlı Bulut (Alya Sude Mazak)

- Zafer (Gökhan Tercanlı)

- Can Yesari (İlker Yağız Uysal)

- Nazan (Gülçin Hatıhan)

- Bülent Düzgünoğlu

- Hakan Salınmış

- Nihal Koldaş

- Tugay Mercan

- Muharrem Türkseven

- Gürberk Polat

- Murat Şahan