İOS (App Store) ve Android (Google Play Store) işletim sitemlerinde çalışan en iyi yabancı dil öğrenme uygulamaları hangileridir? Android ve ios için en iyi Türkçe ücretsiz dil öğrenme uygulaması hangisidir. Hızlı, eğlenceli ve bedava bir şekilde İngilizce öğrenmek. Nasıl hızlı ve etkin biçimde dil öğrenebilirim.

Aşağıda paylaştığım programlar 2 popüler platformda da bulunuyor. Bu programlar milyonlarca indirme ve en çok yıldız almış uygulamalardır. Uygulamalarda sadece İngilizce yoktur. Bunun yanı sıra; Almanca, İspanyolca, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Korece, Rusça hatta Arapçada vardır.

Android ve iOS için en popüler İngilizce uygulamalar

- Duolingo'yla bedava İngilizce

İngilizce ve diğer dilleri ücretsiz öğren. Duolingo hikayeleriyle; Okuma, Konuşma ve Dinleme becerilerini geliştir. Eğlenceli ve kolayca öğrenilebilir dersler. Sıfırdan ileri seviyeye; gramer ve kelime öğrenerek ilerleyin.

- Cake: Her gün yeni ifadeler!

Vlog'larda, filmlerde ve dizilerde geçen diyaloglarla gerçek hayat İngilizce'si öğrenin. Günlük ifade videoları. Özel İngilizce ders videoları. Ders videolarını, dizi-vlog videolarını ve quizleri birleştirerek dersler. Adım adım çalışarak pratik yaparak öğrenme. Dinleme, anahtar ifadeler ve daha pek çok quizler. Sesli diyaloglar ile dinleme ve konuşma alıştırmaları. Her gün farklı bir diyalogla dinleme ve konuşma alıştırmaları. Seçtiğiniz cümleleri ve kelimeleri kaydetme özelliği.

- Cambly: İngilizce öğretmeni

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerden görüntülü İngilizce öğren. İster başlangıç ister ileri seviye ol, eğitmenlerle İngilizceni eğlenceli şekilde daha da geliştirebilirsin. 7/24 online tecrübeli eğitmenlerle; istediğin konuda (kelime, gramer, sınav vs.) pratik yap.

- Busuu: Yabancı dil öğren

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm dersler mevcut. Yabancılarla sohbet edin, konuşma pratiği yapın. Derslerinizi istediğiniz gibi planlayın. Kurslardaki alıştırmalarla, çok sayıda kelime öğrenin. Dil bilgisinde ustalaşın. İçeriği yükleyerek internet bağlantınız olmadan öğrenin. Gelişimini takip edebileceğin ekran.

- Mondly - 33 dil öğren

Ana dili İngilizce olan konuşmacılar arasındaki sohbetlerden öğrenin. Kelimeleri ve ifadeleri konuşun ve telaffuzunuzu geliştirin. Temel kelimeleri ve ifadeleri öğretin ve kelime haznenizi genişletin. Sık kullanılan isim ve fiilleri (fiil çekimleri de dahil) öğrenin. Pratikler yaparak kolayca öğrenin. 500 sözcük ve kelime, 1000 ders.

- Memrise: Kolay dil öğrenimi

Yabancı dil öğrenmene, günlük yaşamdan cümlelerle yardım edecek gerçek kişiler. Hızlı tekrar, dinleme becerileri, zor kelimelerden oluşan oyunlar. Konuşma pratiği yap ve kaydet, ayrıca dilin yerlisiyle kıyasla. İnternet bağlantınız olmadan öğrenin. Günde istediğin kadar öğren, hedef belirle.

- Quizlet: Yeni bir dil ve daha çok kelime öğrenin

Kartlarla öğrenen (kartları paylaşabilirsiniz ve kendi kartlarınızı oluşturabilirsiniz). En zor problem setlerinden oluşan ders kitabı çözümlerini. Öğren modu ve yaz moduyla çalışabilirsiniz. Eşleştirme oyunu ile öğren. Metinlerin İngilizce dilindeki doğru telaffuzunu dinleyen. Oyun oynarken çalışabilirsiniz.

- EWA: İngilizce öğren

Her kelimenin çevirisinin olduğu kitapla öğren, ayrıca kitapları İngilizce dinle. Çevrimiçi kurslarla öğren. 40 binden fazla kelime kartlarıyla çalış. Film ve Tv dizisi ünlüleriyle sohbet et. Gerçek konuşma ile sözcük dağarcığını genişlet. Gerçek rakiplerle İngilizce online oyun oyna. Wordcraf oyunu ile dil öğren. Film ve dizilerden diyalogları izle ve dinle.